Про фірму

Українська Вермікулітна Група

  

Підприємство "Українська Вермікулітна Група" було реорганізовано у 2008 р., з метою створити промисловий комплекс для виробництва теплозвукоізоляційних і термо-вогнезахисних матеріалів на основі спученого вермикуліту.

 

Спеціалістами підприємства спільно з "Київським інститутом теплофізики" була розроблена унікальна установка по випалу вермікулітового концентрату.

 

Унікальність установки полягає в тому, що на відміну від всіх відомих як у СНД, так і за кордоном подібних установок, нашу вигідно відрізняє дуже невеликі конструкційні розміри і малі витрати енергоресурсів.

 

Все обладнання, необхідне для випалу вермикулітового концентрату розташовується на 30 м², при середній продуктивності в зміну 25 м³ спученого вермикуліту. Такі показники свідчать про досить високу продуктивність, а як наслідок - висока якість спучування (випалювання). Споживання палива складає 100-120 л за зміну, що дає важливий ефект зниження собівартості та повної відсутності залишків не згорілого палива в продукті. Це вигідно виділяє підприємство "Українська Вермікулітна Група" серед світових виробників вермикуліту.

 

Виробництво вермікуліту спученого є не основним, початковим напрямком в діяльності підприємства. З огляду на велику потребу різних галузей промисловості в якісних матеріалах, які володіють високими вимогами до теплозвукоізоляції, термо-вогнезахисту, хіміко-біологічної інертності і відображає здібності, провідними фахівцями підприємства "Українська Вермікулітна Група" розроблена технологія виробництва виробів на основі спученого вермикуліту і неорганічного зв`язуючого .

 

Вермикулітові вироби - плити та шкарлупи виготовляються з напівсухий маси методом гарячого пресування на підставі технічних умов. Такі вироби мають високі термоізоляційні властивості і, що особливо важливо, досить ефективною протипожежним захистом.

 

Температура застосування вермікулітових плит і скаралуп коливається від -50 °С до 1100 °С, межа вогнестійкості - від 0,5 години до 4 год.

 

Характерно, що при дії на вермікулітові вироби високих температур і відкритого вогню не спостерігається виділення шкідливих речовин, що впливають на організм людини і навколишнє середовище.


В даний час підприємство "Українська Вермікулітна Група" розташоване в Київській області і займає 2300 м² виробничого площ. Фахівці-технологи постійно працюють над впровадженням нових матеріалів, які знаходять застосування в різних галузях промисловості.

 

Підприємство "Українська Вермікулітна Група" росте й розвивається, відстежуючи всі тенденції і зміни в течіях, пов'язаних із застосуванням термостійких та протипожежних матеріалів.

 

Вже сьогодні ми ставимо перед собою мету відповідати вимогам стандартів Європейського співтовариства.

 

Продукція підприємства "Українська Вермікулітна Група" пройшла ряд протипожежних, вогневих, теплофізичних випробувань і відповідає санітарно-екологічним нормам.

 

Відповідно до цього можемо відзначити, що наша продукція є сучасною і необхідною для розвитку напрямків пов'язаних, із застосуванням таких матеріалів.